• Peggy Brandon

    Directeur
    pbrandon@mocca-amsterdam.nl
    020 6209567

  • Felice Pootjes

    Cultuurbus en Administratie
    fpootjes@mocca-amsterdam.nl
    020 4212853

  • Beate Schwarz

    Office manager
    bschwarz@mocca-amsterdam.nl
    020 6209567

  • Billie van der Linden

    Projectmedewerker
    bvanderlinden@mocca-amsterdam.nl
    06 50449062

  • Dominique van Egeraat

    Adviseur cultuur en onderwijs
    dvanegeraat@mocca-amsterdam.nl
    06 52310061

  • Jacqueline Rozema

    Adviseur cultuur en onderwijs
    jrozema@mocca-amsterdam.nl
    06 52308996

  • Ruslan Dadashev

    ICT systeem- en mediabeheerder
    rdadashev@mocca-amsterdam.nl
    020 6209567

  • Thijs van der Vossen

    Adviseur primair onderwijs
    tvandervossen@mocca-amsterdam.nl
    06 52308980

  • Clare McGrath

    Adviseur primair onderwijs
    cmcgrath@mocca-amsterdam.nl
    06 52308993

  • Ben Hekkema

    Coördinator cursussen en netwerken MoccaAcademie
    bhekkema@mocca-amsterdam.nl
    06 52085695

  • Fleur de Kort

    Adviseur primair onderwijs
    fdekort@mocca-amsterdam.nl
    06 50734414

  • Vivian Lansheuvel

    Communicatie en Bijeenkomsten
    vlansheuvel@mocca-amsterdam.nl
    020 6209567

  • Richard Smolenaers

    Manager Cultuur en Resultaat
    rsmolenaers@mocca-amsterdam.nl
    06 52320200